Domů

Obsah

Ostatní

10 nejčtenějších

Přečtěte si články, rady a tipy na téma bydlení, dům a zahrada. Novinky ze světa internetu a online byznysu. Zajímá Vás elektronika, mobily, technologie? Čtěte náš technologický magazín. Samolepky na zeď, nálepky na stěnu - dekorace, které jinde nenajdete!

Nejnovější články na tajemstvi.eu


Záhady Věda a technika Zajímavosti Spekulace

Z našeho archivu

Tajná společenství - Současnost

Tajná společenství - Současnost

Dokument, který se snaží odpovědět nejen na základní otázky týkající se tajných společenství, ale také poodhalit jejich podíl na zásadních historických událostech. O čem bylo rozhodnuto na výročním zasedání skupiny Bilderberg? Co představuje symbol lebky s hnáty a jak ovlivňuje naše životy?

Autor: Admin  •  Vydáno: 19/9/2011  •  Přečteno: 3499x  •  Komentářů: 1

Pamětní mince – dárek i vzpomínka

Pamětní mince – dárek i vzpomínka

Určitě jste se někdy setkali s upomínkovým předmětem ve tvaru pamětní mince. Můžeme se s nimi setkat na mnoha místech. Například na hradech nebo na nejrůznějších kulturních akcích. Možná vás přitom napadla otázka, kde se takové mince či pamětní medaile vyrábějí. Jedná se o tovární, tedy strojovou výrobu nebo je to ruční ražba mincí a medailí?

 

Autor: Admin  •  Vydáno: 4/10/2012  •  Přečteno: 358x

Lascaux - Sixtinská kaple pravěku

Lascaux - Sixtinská kaple pravěku

Za Sixtinskou kapli pravěku je označován jeskynní komplex Lascaux, který fascinuje svými nástěnnými malbami. Byl objeven právě před sedmdesáti lety. Nad řadou motivů paleolitických kreseb v jeskyni Lascaux si však vědci stále lámou hlavy. V jeskyni, která byla objevena u vesničky Montigac na jihozápadě Francie (najdete ji přibližně na půl cesty mezi městy Clermont-Ferrand a Bordeaux) před 70 lety, 12. září 1940, se nacházejí asi dvě tisícovky kreseb tehdy žijících zvířat, tvorů vytvořených fantazií a dalších abstraktních obrazů. Výtvory pocházejí z období mladého paleolitu a jejich stáří se odhaduje na 17 tisíc let.

Autor: Admin  •  Vydáno: 21/9/2010  •  Přečteno: 2503x  •  Komentářů: 0

Jazykové kurzy v zahraničí

Jazykové kurzy v zahraničí

V dnešní době je potřeba cizích jazyků velmi důležitá. Umět perfektně ovládat alespoň jeden světový jazyk je v podstatě nutností a základem při hledání uplatnění. Jenže zná to asi každý, učíte se roky jeden jazyk, ale jste pořád na začátku. V čem je problém? Co udělat pro to, abyste se naučili jazyk perfektně a napořád? Nabízí se ideální řešení, které představují jazykové kurzy.

Autor: Admin  •  Vydáno: 27/10/2012  •  Přečteno: 101x

Neuschwanstein - „Pohádkový hrad“

Neuschwanstein - „Pohádkový hrad“

Zámek Neuschwanstein, postavený jako pocta legendárním germánským rytířům, spojuje sny a bohatství bavorského krále Ludvíka s uměleckou fantazií skladatele Richarda Wagnera. Pohádkový zámek Neuschwanstein nad divokou soutěskou údolí říčky Pollak v Bavorských Alpách je asi nejkouzelnějším zámkem na světě.

Autor: Reaper  •  Vydáno: 23/6/2010  •  Přečteno: 2064x  •  Komentářů: 1


Online nabídka od Finep. Obytné komplexy nebo-li developerské projekty Praha jsou stále více oblíbené mezi Pražáky. Easy firma pro Vás má firmy na prodej a jsou to s.r.o., a.s., SE. Nabízíme výhodné a krásné nové byty Praha včetně luxusních a to i v novostavbách. Což jsou takzvané firmy na prodej nebo-li ready made společnosti. Vyberte si vysněný byt z některé novostavby v Praze.

Reklamní blok

Uživatelské menu

Jméno
Heslo
 

Příspěvky čtenářů

10 Top článků

Novinky na e-mail

Facebook

Twitter

  Sledujte nás na Twitteru

  Napište nám

  captcha

  Laserové operace očí a zraku dokáží odstranit oční vadu.

  Operace vašeho zraku laserem je dnes běžná věc.


  © 2010 - 2012 - Tajemství.eu, jehož autorem je..., podléhá licenci Creative Commons 3.0.|Image: FreeDigitalPhotos.net

  Kód a grafika - Tomáš Smetka | DesignFLOW