Domů » Konspirační teorie, Věda a technika

Obsah

Ostatní

10 nejčtenějších

Napište nám

captcha

Taky vás něco hodně štve?

Mrkněte na nový, rozjíždějící se blog, který se na svět dívá zcela bez skrupulí.
Kategorie: Konspirační teorie, Věda a technika

Seismické důkazy: jaderný výbuch u Washingtonu DC

Seismické důkazy: jaderný výbuch u Washingtonu DC

Seismologické grafy odhalily, že zemětřesení z velikosti 5,8, které otřáslo celým východním pobřežím USA, včetně Washingtonu DC, nebylo přirozeného původu, ale jako výsledek podzemního jaderného výbuchu.


Obrázek nahoře je seismograf z Washington and Lee University (podobný je k dispozici na internetových stránkách www2.tricities.com), asi 85 kilometrů jihozápadně od epicentra zemětřesení v Mineral. Zelené čáry znamenají chvění, které bylo pocítěno ve Washingtonu DC a které způsobilo poškození Washingtonského památníku a Washingtonské národní katedrály. Černé linky jsou transparentní překrytí seismografu z PDF souborů Virginia Division Mineral Resources on Earthquakes. Tento soubor popisuje typické přirozeně se vyskytující zemětřesení jako:

„Při pohybu litosférických desek se uvolní energie ve formě seismických vln. První vlny, které dosáhnou zemského povrchu jsou primární neboli „P“ vlny. P vlny jsou stlačující se vlny, které se pohybují rychlostí asi šest kilometrů za sekundu v blízkosti povrchu – čím hlouběji, tím rychleji. Další vlny, které dosáhnou zemského povrchu jsou sekundární neboli „S“ vlny. S vlny jsou střižené vlny, které se pohybují rychlostí asi 1,5 km za sekundu. P a S vlny jsou vlny, které se šíří skrze zemi podobně jako sonarové vlny se šíří prostřednictvím vody. Povrchové vlny, které jsou pomalejší než S vlny, se pohybují po povrchu země podobně jako vlny na hladině oceánu. S vlny a povrchové vlny způsobují největší destrukci na zemském povrchu.“

Co chybí na seismografu pro oblast Washingtonu DC při 5,8 zemětřesení jsou primární neboli „P“ vlny. Všechna zemětřesení, které jsou přímým důsledkem tření litosférických desek mají tyto primární neboli „P“ vlny. Jaderné výbuchy je nemají. Podzemní nukleární detonace jsou velmi násilné a okamžité bez varování. Podzemní výbuch způsobil chybějící seismické „P“ vln při zemětřesení ve Washingtonu DC. Pokud jste někdy viděli řízenou demolici budovy, pak byste nepochybně popsali chvění země stejně jako nyní miliony lidí 23. srpna 2011 podél východního pobřeží.

Air Force tunelová vrtačka pro spojení hlubokých podzemních vojenských základen v USA.

Informace byly vyneseny a poskytnuty příslušníkem letectva Spojených států amerických, který uvedl, že zemětřesení o síle 5,8 nebylo přirozené zemětřesení a ani ne zemětřesení vyvolané HAARPem. Doporučil, aby byl srovnán seismograf tohoto zemětřesení  se seismografy předchozích zemětřesení. Také uvedl, že by pozornost měla být v této souvislosti upřena na  DUMB neboli Deep Underground Military Bases (Podzemní vojenské základny ve velké hloubce). 

Na základě rozdílu mezi fyzickým zemětřesením a podzemním jaderným výbuchem (použity jsou seismografy ze severokorejského podzemního jaderného výbuchu a amerických podzemních jaderných testů v minulosti) se zdá, že to skutečně bylo zemětřesení, ale zemětřesení vytvořené v důsledku podzemního jaderného výbuchu. Také se zdá, že americké letectvo zachytilo atomovou bombu, která byla převážena podzemním tunelovým systémem ve velké hloubce, který propojuje tajné podzemní vojenské základny napříč Spojenými státy a Washingtonem DC. Také se ukázalo, že někteří lidé z amerického letectva podnikají kroky, aby se zabránilo dalšímu false flag útoku na americké půdě. Je dobré vědět, že jsou stále lidé v armádě USA, kteří zachovávají přísahu bránit Spojené státy proti všem nepřátelům, těm cizím i domácím.

Zdroj.

Související články  print Formát pro tisk

  Komentáře rss


  avatar,Seismické důkazy: odpovědět trvalý odkaz
  Jedna jse o skalarni (scalar waves) umele vytvorene zemnetreseni, jako pokusy aby ovladly technologiji a mohly to pouzit jako zbran.
  Dela to armada a je jim jedno kolik lidi zavrazdi a kde protoze jse to da tezko dokazat.
  Tady jsou dukazy kdyz to umite cist co je umele
  vyvolano a co prislo z vesmiru gravitational:

  http://aslwww.cr.usgs.gov/Seismic_Data/telemetry_data/map_sta_eq.shtml

  TED JSE SNAZI ROZKMITAT ZEMSKOU KURU NA ZIMU 2012-2013 ZABIT CO NEJVICE LIDI - JE TO NEMOC.

  Online nabídka od Finep. Obytné komplexy nebo-li developerské projekty Praha jsou stále více oblíbené mezi Pražáky. Easy firma pro Vás má firmy na prodej a jsou to s.r.o., a.s., SE. Nabízíme výhodné a krásné nové byty Praha včetně luxusních a to i v novostavbách. Což jsou takzvané firmy na prodej nebo-li ready made společnosti. Vyberte si vysněný byt z některé novostavby v Praze.

  Reklamní blok


  © 2010 - 2012 - Tajemství.eu, jehož autorem je..., podléhá licenci Creative Commons 3.0.|Image: FreeDigitalPhotos.net

  Kód a grafika - Tomáš Smetka | DesignFLOW