Domů » Atlantida, Spekulace

Obsah

Ostatní

10 nejčtenějších

Napište nám

captcha

Taky vás něco hodně štve?

Mrkněte na nový, rozjíždějící se blog, který se na svět dívá zcela bez skrupulí.
Kategorie: Atlantida, Spekulace

Prsten Atlantidy, též Prsten Atlantů

Prsten Atlantidy, též Prsten Atlantů

Historie prstenu začíná okolo roku 1860, kdy jej francouzský egyptolog, markýz d'Agrain nalezl v Egyptě, v Údolí králů. Nalezený prsten jej však nezaujal jen svou hodnotou, ale především, na egyptskou kulturu, zcela netypickými znaky a rysy. Prsten byl vytvořen z kameniny, původem z Asuánu a byl na něm znázorněn zvláštní symbol, skládající se z geometrických obrazců. Tyto tvary jsou vyřezány a umístěny v souladu s určitou rovnováhou mezi jednotlivými obrazci.


Rytina se skládá ze tří, na střed umístěných, protáhlých obdélníků. Na prodlouženích obdélníků jsou umístěny tři menší obdélníky a celou kompozici z obou stran uzavírají rovnoramenné trojúhelníky.

Jelikož tvary na prstenu neodpovídaly tvarům vyskytujícím se v kultuře Starého Egypta, byly přisuzovány kultuře Atlanťanů. Kultuře, jejíž dědici byli následně Egypťané. Odtud tedy název - Prsten Atlantů nebo také Prsten Atlantidy. Po markýzi d'Agrain, se stal majitelem prstenu André de Belizal, schopný radiestét, proutkař a jeden z prvních badatelů energie, vycházející z tvarů předmětů, tedy tvarových zářičů. S prstenem prováděl různé experimenty a tak se mu podařilo objevit jeho překvapující vlastnosti. Tenkrát nedokázal ještě objevit, co obrazec, vytvarovaný na prstenu, představuje. Zjistil však, jak jeho účinek projevuje schopnost zajistit svému majiteli ochranu před veškerou negativní energií. Na základě těchto pokusů došel k závěru, že tento tvar vyzařuje vibrace, které vytvářejí jakýsi ochranný obal okolo vlastního těla, ale i okolo místnosti či budovy, kde je tento tvarový zářič umístěn. Každý druh negativní energie je takto eliminován a tím chrání svého majitele před nebezpečím a posiluje jeho odolnost vůči negativním vlivům veškerého druhu, má uzdravující vlastnosti, napomáhá ke zlepšení funkcí organismu, především těch, které jsou postiženy nějakou poruchou a způsobují bolest. Majitel prstenu se stává citlivým a vnímavým na intuice, které dříve nebyl schopen zachytit, napomáhá rozvoji telepatických schopností a jasnovidectví.

Osobou, která se přesvědčila o účinnosti tohoto prstenu je Howard Carter, slavný egyptolog, jehož skupina archeologů krátce po vniknutí do hrobky vládce Tutanchamóna zemřela jakousi záhadnou smrtí. To bylo v roce 1922. Jediný Dr. Carter však nosil v té době na ruce zvláštní prsten, kterému se říká prsten Atlantů, který svými silnými pozitivními mikrovlnami vytváří ochranu proti energii negativní a nejen jí. Proto jako jediný přežil.

André de Belizal je přesvědčen, že byl prsten užíván jako specifický bezdrátový telefon k dorozumívání na dálku. Kněží a především velekněží faraonů zdědili mýtická tajemství obyvatel dávné vyspělé Atlantidy, znali mnoho pro nás tajemných způsobů a metod, které teprve dnešní věda začíná postupně objevovat. Výzkumu tohoto záhadného prstenu, neboli tvarového zářiče, se v poslední době věnovalo mnoho nejrůznějších institucí, od psychotroniků až po výzkumné ústavy ve Francii, ve Vídeňském institutu biokybernetiky, kde byly výsledky zveřejněny i v televizním vysílání, v Anglii, kde je uložen onen originál, jsou účinky prstenu dokazovány na aurafotografiích a jiných fyzikálních měřeních a závěrem bylo konstatováno, že se jedná o jeden z nejpřekvapivějších zázraků fyziky mikrovlnění. Zázrakem, jehož vibrace tvaru představují pro nás stále záhadnou neviditelnou energii.

V současné době jsou praktické zkušenosti s tímto záhadným prstenem i u nás a stále jich přibývá, tento prsten Atlantů byl testován nejrůznějšími psychotroniky, ale také novým elektronickým přístrojem PROGNOS, používaným v lékařství a kosmickém výzkumu, a protože jsou posudky nejen kladné, ale mnohdy až neuvěřitelně silně pozitivní, je o tento tvarový zářič stoupající zájem, a to i mezi širokou veřejností.

Prsten Atlantů je tvarový zářič a je tedy velmi důležité dodržet při výrobě přesnou geometrii podle originálu, který je uložen v Anglii, v opačném případě je neúčinný.  Každý jsme jiný a proto neexistuje jednotný návod na používání tohoto prstenu. Základní pravidlo však říká, nenosit prsten více než 8 - 10 hodin denně, na noc zásadně odkládat.

Vlastnosti prstenu:

Každý objekt a tvar vyzařuje zvláštní druh energie. Zkušení radiestéti mohou určit, zda záření ovlivňuje člověka  a jeho okolí příznivě nebo nepříznivě. Záření tohoto prstenu je charakterizováno bílou barvu a obsahuje všechny energie potřebné pro harmonické bydlení. Po nasazení prstenu na prst se kolem člověka vytváří plášť harmonie a soudržnosti.

Účinnost  tohoto prstenu se projevuje ve třech oblastech:

1. v oblasti ochrany a intuice - prsten přináší svému nositeli nedotknutelnost a ochranu před jakoukoli neviditelnou agresí zvenku
2. schopnost uzdravit se a schopnost léčit stres a únavu - to je obnovení některých funkcí těla a psychiky, které nefungují tak, jak by měly, odstranění bolestí a jejich příčin
3. funkce posilující - prsten posiluje intuici, rozvíjí psychické schopnosti, podporuje telepatii a jasnovidecké schopnosti
Důležité je vybrat  kroužek s vhodným materiálem  pro danou osobu. Každý kroužek má dva póly. Jedna strana prstenu má pozitivní polaritu a druhá negativní. Pozitivně polarizovaná strana by měla směřovat směrem k ruce a negativně polarizovaná strana prstenu by měly směřovat směrem ven.

Existují čtyři typy prstenů v závislosti na materiálu, z něhož byly vyrobeny. Jedná se o prsteny: 
• Zlatý 
• Stříbrný 
• Měděný, 
• Vyrobený z kameniny 
Funkčnost prstenu v rámci jeho působení na konkrétní část lidského těla je závislá také na tom, na který prst si prsten nasadíme. Správně a vhodně nasazený prsten obnovuje harmonii orgánů těla, stav mysli, stimuluje krevní oběh, a obnovuje tělesnou imunitu
Prsten by měly být používán vždy pouze jednou osobou. Biopole třetí strany mohou narušit bioenergetické vlastnosti prstenu.print Formát pro tisk

Komentáře rss


avatar,Věrohodnost informací odpovědět trvalý odkaz
Jediná informace, kterou o tomto prstenu lidé mají je jen ta, že v pyramidě záhadně přežil jeden člověk z mnoha? To snad ne :) Vždyť smrt patří k život a to, že se štěstím přežijeme přece neznamená, že jsme měli štěstí, ae že jsme ještě umřít neměli, ne? Až zemřu, tak zemřu, ale nevím, zda-li o tom rozhoduje prsten.. možná ano, možná ne, přeci jen jsou věci, které rozumem pochopit nelze.
Čím je podložena informace, že prsten pochází opravdu od zaniklé civilizace? A pokud už se bavíme o prstenu, nemyslím si, že jsou ty trojúhelníky rovnoramenné... spíš bych řekl, že mají menší úhel http://www.home2b.nl/home2b-dimension/dimension-page-history-atlantis-ring_files/image010.jpg někdo psal 51° jako u pyramidy
Někdo říká, že jakýkoliv kruhový předmět (uzavřený) na těle zastavuje tok energie, další, že pomáhá a chrání, upřímně jsem prošel dost informací a nenarazil na jednoznačné tvrzení, takže věřte, nevěřte.
Přesto jsou prsteny, auta, majetek, vztahy a další hmotné věci jen iluzí, která nás stahuje do egoistických struktur naší společnosti a touhy mít stále víc a být výjimečným. 2
avatar odpověděl(a) trvalý odkaz
Pokud se nepletu tak tyto ilustrační obrázky nezobrazují atlanstký prsten, protože atlanský prsten není spojený není to kruh ale kruhová výseč. Prsteny možná stahují člověka do egoistických struktur. Záleží na tom zda si prsten nebo auto nebo danou věc pořídíš kvůli tomu že chceš okouzlit okolí nebo kvůli tomu že to potřebuješ a nebo ti usnadní trošku život. 10 Nesmí se z tebe stát ale lenoch. 3

Online nabídka od Finep. Obytné komplexy nebo-li developerské projekty Praha jsou stále více oblíbené mezi Pražáky. Easy firma pro Vás má firmy na prodej a jsou to s.r.o., a.s., SE. Nabízíme výhodné a krásné nové byty Praha včetně luxusních a to i v novostavbách. Což jsou takzvané firmy na prodej nebo-li ready made společnosti. Vyberte si vysněný byt z některé novostavby v Praze.

Reklamní blok


© 2010 - 2012 - Tajemství.eu, jehož autorem je..., podléhá licenci Creative Commons 3.0.|Image: FreeDigitalPhotos.net

Kód a grafika - Tomáš Smetka | DesignFLOW