Domů » Proroctví, Spekulace

Obsah

Ostatní

10 nejčtenějších

Napište nám

captcha

Taky vás něco hodně štve?

Mrkněte na nový, rozjíždějící se blog, který se na svět dívá zcela bez skrupulí.
Kategorie: Proroctví, Spekulace

Nostradamus - Kdo je Mabus? Usáma bin Ládin

Nostradamus - Kdo je Mabus? Usáma bin Ládin

Současný největší odborník na Nostradama a proroctví obecně, autor kompletního překladu Nostradamových proroctví John Hogue předvídal teroristický útok na New York již mnoho let před 11. zářím 2001. Hogue po 11. září varuje, že útoky na WTC byly jen začátkem další světové hrůzy a éry třetího antikrista. Připomeňme, že Nostradamus předpověděl celkem tři antikristy neboli strůjce největších válek, z nichž první měl být Napaulon Roy (Napoleon Bonaparte), druhý Hister (Adolf Hitler) a třetím Mabus, o jehož identitě se ještě vedou spekulace.


A které že verše hovoří o Mabusovi? Zde jsou tyto verše tak, jak je, co nejpřesněji, přeložil:

C2 Q62: Mabus brzy zemře, pak přijde, strašlivé umírání lidí a zvířat, ihned k vidění odplata, sto sil (mocností, národů či rukou), žízeň, hlad, když prolétá kometa.

Na základě  mnozí autoři domnívají, že Mabus je antikrist? Nostradamovy centurie (čtyřverší) jsou řazeny podle neznámého klíče a je známo, že nejdou po sobě podle časové osy ani souvislosti. Abychom našli, které centurie k sobě patří, je nutné najít v nich významově stejnou větu. Takovou obsahově shodnou větou se pak doslova překryjí a my můžeme číst a luštit dál. V případě Mabuse z C2 Q62 je spřízněnou centurií C8 Q77, která hovoří výslovně o třetím antikristovi.

C8 Q77: Třetí antikrist bude velmi brzy zničen, dvacet sedm let jeho krvavá válka potrvá. Kacíři jsou mrtví, zajatci vyvedeni, zkrvavená lidská těla a zrudlé kroupy pokrývají zemi.

Verše, které je spojují, jsou u obou centurií již ty na prvním řádku. Zatímco C2 Q62 říká "Mabus brzy zemře, pak přijde," C8 Q77 říká: "Třetí antikrist bude velmi brzy zničen." Souvislostí spojujících tyto centurie by bylo jistě více, ale tato jasná spojka postačí. Už z ní lze usuzovat, že Mabus = třetí antikrist.

Sama brzká smrt třetího antikrista a strůjce největšího světového násilí je věcí poměrně neobvyklou. Hogue proto před lety předpokládá, že jím mohl být již i zcela anonymní terorista. Jeho kódové jméno Mabus odpovídalo spojení tuniské teroristické líhně Thurbo Majus a nejčastějšího jména Abu. Okamžitá odveta USA prorokovaná Nostradamem však brzy převedla pozornost spíše k Usámovi bin Ladinovi a Saddámu Husajnovi, jelikož se očekávalo, že brzy v důsledku odvety zemřou.

Já osobně se  přikláním k názoru, že Mabus je Usáma bin Ládin. Vždyť je poměrně známým faktem, že Nostradamus často používal přesmyčky, zaměňoval  písmena ve slovech, pokud se vyskytovala ve slovech dvě stejná písmena, jedno z nich vypustil apod. A tak při pohledu na slovo Mabus se  přímo vybízí, když si trochu "pohrajete s písmeny ve slově", název Usama b. Stačí, když začneme předposledním písmenem a potom pokračujeme.print Formát pro tisk

Komentáře rss


avatar,Mabus odpovědět trvalý odkaz
Přemýšlejme, Napoleon Bonaparte byl velký válečník a pro dějiny Evropy znamená hodně. Pokud byly Nostradamovy vize skutečné a já věřím, že ano, pak nějkými paranormálními schopnostmi dokázal ''číst'' z jiných dimenzí. Ale protože do těchto dimenzí pronikal jen na několik sekund, viděl jen útžky, ze kterých sestavil Centurie. Chci jen říci, že Hitler, stejně jako Napoleon, byly pro dějiny velmi významné osoby, jakoby vyčnívali ''z řady obyčejných lidí'', za čož mohou především jejich činy. A Nostradamus si všiml právě toho, logické. Je pravděpodobnější, že si všimne člověka, který zabil desítky milionů lidí, než třeba obyčejného dělníka.
U třetího Archanděla to bude podobné. Také to bude nějaká významná osoba pro dějiny a jelikož se Hitler a Bonaparte nacházeli v Evropě, orientoval bych se právě na ni.
avatar,HALUZ odpovědět trvalý odkaz
Preco sa nevratit, dajme tomu HISTER ... aj take priezviska existovali http://www.ancientfaces.com/research/surname/Hister/hister-family-history-and-family-tree
... pochopili ste ?! 5
avatar,Mabus je OBAMA odpovědět trvalý odkaz
Uplne suhlasim s nazorom ze MABUS je ObaMA Barrack HUSsein :))
avatar,Mabus odpovědět trvalý odkaz
Mabus je přepravní náklad zhynulých zvířat a lidí, tedy jejich duší před boží soud ctihodnosti o jejich vyrovnání odměn za zásluhy. Mabus pochází z Moravy, protože Nostradamus pro krále dalece nechodí, viz. francouzští králové, Napoleon Bonaparte, Adolf Hitler atd. Klíčové indicie pro Mabuse zrození jsou prvek dřevo, líska, havran, libra a zajíc. Antikristus může být jen jedna identinticky autentická spirituální autorita, jehož vyzve k souboji Ježíž Kristus, tedy nikdo z dříve jmenovaných osob značného významu vlivného vládnutí na zemi. Zda jsou to iluze se později buď potvrdí nebo vyloučí svědeckými výpověďmi všech bytostných tvorů. Na mých slovech nyní nezáleží, to jenom na Vás, co Bohu přinesete dobrého. S pozdravem na rozloučenou, ďábel pseudonym, 3 : 03.
avatar,.. odpovědět trvalý odkaz
Nebo taky ObaMA Barrack HUSsein?? ;)
avataricon odpověděl(a) trvalý odkaz
5 5 to už je trochu moc ne? 3 3 3
avatar,MABUS odpovědět trvalý odkaz
Přikláním se k názoru, že MABUS je Usama bin Ladin.
avatar,Mabus odpovědět trvalý odkaz
Myslím, že daný antikrist teprve přijde.... není o tom pochyb, dějí se různé události, padají vlády a čeká se na nastolení nových vládců a jak bylo psáno, dlouho nebude žít a nastanou velmi zlé časy...tak kdopak to bude a s čím přijde na tuto zem jako vládce nový panovník necháme se překvapit, myslím, že se budeme ještě hodně divit 2
avatar,Složenina odpovědět trvalý odkaz
Mabus je složenina - usá.MABUS.h (Usáma a Bush) - být Vámi tak zhlédnu na youtube - Nostradamus 500 po té a také Tajné spolky - ilumináti
avataricon odpověděl(a) trvalý odkaz
Ono to může být cokoliv a každý člověk si pod MABUS může představit cokoliv. Spojení, které jste uvedl se mi zdá už jen hra s písmeny a mám dojem, že to nic neznamená.
Jinak, mohl by jste zde dát odkaz ohledně Vámi zmíněného Nostradama a iluminátů? Byl bych Vám vděčen
Čabla
avataricon odpověděl(a) trvalý odkaz
Děkujeme za odkaz.
avatar,Usáma odpovědět trvalý odkaz
A co řeknete teď když je Usáma mrtev? jak to vysvětlíte?
avatar odpověděl(a) trvalý odkaz
potvrdte mi, ze Usama skutecne existoval prosim ... :) to ze je mrtev vam nakecaly media ...
avatar odpověděl(a) trvalý odkaz
Jako vy myslíte že se vůbec nenarodil??
Jinak vím, jak media ovlivňují lidi a jak všechno překrucujou, ale proč by tedy Američané chtěli, aby jsme věřili tomu, že je mrtev?
avatar,- odpovědět trvalý odkaz
Já bych řekl že je to tento Týpek:

Dne 27. března 2009, byl nominován Mabus prezidenta Obamy jako tajemník ministerstva námořnictva

http://www.zimbio.com/Ray+Mabus
avataricon odpověděl(a) trvalý odkaz
Proč si myslíte, že by to měl být zrovna tento? vždyť to může být jen shoda jmén!

Online nabídka od Finep. Obytné komplexy nebo-li developerské projekty Praha jsou stále více oblíbené mezi Pražáky. Easy firma pro Vás má firmy na prodej a jsou to s.r.o., a.s., SE. Nabízíme výhodné a krásné nové byty Praha včetně luxusních a to i v novostavbách. Což jsou takzvané firmy na prodej nebo-li ready made společnosti. Vyberte si vysněný byt z některé novostavby v Praze.

Reklamní blok


© 2010 - 2012 - Tajemství.eu, jehož autorem je..., podléhá licenci Creative Commons 3.0.|Image: FreeDigitalPhotos.net

Kód a grafika - Tomáš Smetka | DesignFLOW