Domů » Zajímavosti, Spekulace

Obsah

Ostatní

10 nejčtenějších

Napište nám

captcha

Taky vás něco hodně štve?

Mrkněte na nový, rozjíždějící se blog, který se na svět dívá zcela bez skrupulí.
Kategorie: Zajímavosti, Spekulace

Další válka na Balkáně: Albánci zbrojí

Další válka na Balkáně: Albánci zbrojí

Albánci se masově vyzbrojují a připravují "vzkaz" srbským institucím na severu Kosova, citoval dnes bělehradský deník Kurir prištinský tisk, která se odvolává na reportáž albánské televize Top Chanel.


Kosovští Albánci podle ní takovýmto způsobem pochopili starostu Kosovské Mitrovice Avniho Kastratiho, který jim nařídil, aby se "bránili". Masové vyzbrojování se koná po prohlášeních kosovského vicepremiéra Hajredina Kuciho, který ohlásil novou akci kosovské speciální policie ROSA na většinou Srby obývaném severu Kosova. 

"Vše se děje v režii albánské mafie - postihlo ji totiž zablokování cest, přes které převážejí drogy. Oni ztrácejí ohromné ​​peníze a jejich zájmem je, aby vyvolaly konflikt, aby se situace zhoršila a oni by mohli dále bez překážek vykonávat svůj obchod. Je známo , že albánská mafie kontroluje vše v Kosovu, "citoval deník Kurir nejmenovaný zdroj.

Srbský ministr pro Kosovo Goran Bogdanovič varoval, že masové vyzbrojování Albánců je velmi nebezpečné. "Mezinárodní společenství musí reagovat, neboť toto může přerůst v násilí ohromných rozměrů. Může se zopakovat 17. březen 2004," upozornil.

V březnu 2004 došlo k masovým útokům etnických Albánců na Srby a ostatní nealbánské obyvatele v Kosovu. Vypáleno bylo 35 pravoslavných chrámů a stovky domovů. Tisíce lidí byly přinuceny k útěku. Nepokoje si vyžádaly 19 obětí a množství zraněných. 

Srbský ministr obrany Ivica Dačic zase vzkázal kosovským Albáncům, aby se "nehráli s ohněm". "Rudou linií v Kosovu je útok na Srby," uvedl. 

Jednotka kosovské speciální policie ROSA je již od středy sestavená v jižní, Albánci obývané části Mitrovice, napsal Kurir. Tato oficiálně nepotvrzená informace znepokojila Srby, kteří zvýšili opatrnost.print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Online nabídka od Finep. Obytné komplexy nebo-li developerské projekty Praha jsou stále více oblíbené mezi Pražáky. Easy firma pro Vás má firmy na prodej a jsou to s.r.o., a.s., SE. Nabízíme výhodné a krásné nové byty Praha včetně luxusních a to i v novostavbách. Což jsou takzvané firmy na prodej nebo-li ready made společnosti. Vyberte si vysněný byt z některé novostavby v Praze.

Reklamní blok


© 2010 - 2012 - Tajemství.eu, jehož autorem je..., podléhá licenci Creative Commons 3.0.|Image: FreeDigitalPhotos.net

Kód a grafika - Tomáš Smetka | DesignFLOW